Audyty

BHP

Do zakresu działań służby BHP należy przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Audyt BHP ma na celu zweryfikowanie czy w sprawdzanej firmie są spełnione przepisy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Po przeprowadzonym audycie bhp podsumowujemy wyniki na spotkaniu z przedstawicielami pracodawcy i przekazujemy przygotowany protokół z opisem stanu faktycznego oraz zaleceniami do zrealizowania.

Audyty BHP w firmie – Oferta dla Twojej firmy

Dlaczego warto wykonać audyt BHP?

Dbasz o swoich pracowników ale nie jesteś pewny czy Twoja firma spełnia wymagania prawne dotyczące bezpiecznych warunków pracy?

Czy wiesz, że Państwowa Inspekcja Pracy może ukarać pracodawcę grzywną od 1000 zł do 30 000 zł w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości w zakresie BHP?

Obawiasz się wysokich kosztów, skomplikowanej procedury audytu bhp, która zatrzyma funkcjonowanie Twojej firmy na dłuższy czas?

 

Mamy ponad 15 lat doświadczenia w audytach BHP

Rozumiemy potrzeby Twojej firmy

Dlatego organizujemy audyty bhp dopasowane do Twojej działalności i dzięki 15 lat doświadczenia wiemy jak skutecznie i w uczciwej cenie sprawdzić, czy proces pracy odbywa się zgodnie z aktualnym stanem prawnym. Jesteśmy dokładni i drobiazgowi ale potrafimy przeprowadzić audyt bhp w sposób, który nie postawi całej firmy na głowie.

Chcesz zadbać o zdrowie i życie swoich pracowników a przy okazji mieć pewność, że Twoja firma przestrzega aktualnych przepisów prawnych i zapewnia niezbędne środki z zakresu bezpieczeństwa i higieny?

Nic prostszego!

Zadzwoń lub napisz do nas a przygotujemy ofertę dopasowaną do Twojej działalności.

Na czym polega Audyt bezpieczeństwa i higieny pracy?

Audyt BHP polega na ocenie danej firmy pod względem zgodności z aktualnymi przepisami, normami oraz wewnętrznymi procedurami. Nawet jeżeli jesteś na bieżąco i wydaje Ci się, że Twoja firma spełnia wszelkie wymagania, warto zlecić sprawdzenie zgodności zewnętrznemu podmiotowi (czytaj Pulsar BHP). W zależności od tego, czym zajmuje się Twoja firma, jesteśmy w stanie w sposób obiektywny oraz rzeczowy wypunktować co robisz właściwie a co należy poprawić w celu spełnienia aktualnych norm.

Jak umówić się na audyt bhp?

Po prostu napisz lub zadzwoń. Będziemy potrzebowali podstawowych informacji o Twojej firmie, dzięki czemu dobierzemy właściwego audytora ( jesteśmy zdania, że nie da się na wszystkim znać, dlatego delegujemy wyspecjalizowanego specjalistę w zależności od profilu działalności). Przeprowadzamy audyty zgodności z normami ISO, z wewnętrznymi procedurami oraz kompleksowe, które wskazują co należy poprawić by być na bieżąco z aktualnymi przepisami. W prosty sposób będziesz mógł skorzystać z audytu bhp w firmie.

Kogo obsługujemy?

Firmy jednoosobowe, rodzinne, duże, małe, klientów korporacyjnych, instytucje państwowe, zakłady produkcyjne, firmy administracyjno-biurowe, budowy, startupy i wiele innych również w języku angielskim. Mamy piętnastoletnie doświadczenie oraz całą ścianę referencji od naszych klientów. Wierzymy, że indywidualne podejście oraz dokładne sprawdzenie potrzeb danej firmy jest kluczem do jego ( a co za tym idzie i naszego) sukcesu.

Dlaczego my?

Nie zastanawiamy się czy uda nam się wykonać dane zlecenie tylko szukamy rozwiązań jak to zrobić. Mamy doświadczoną kadrę specjalistów, działających na rynku od wielu lat w różnych branżach. 

 

Przeprowadzamy „audyt zerowy” po którym bardzo często, rozwijamy współpracę o stałą obsługę bhp i ppoż. Sprawdź nasze referencje na stronie i dołącz do grona firm i instytucji dla których bezpieczeństwo ich pracowników jest kluczowe. Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami bhp.

Co uzyskasz?

Rzeczowy raport. Dowiesz się co należy poprawić oraz podpowiemy w jaki sposób to zrobić. Zaufaj nam i dowiedz się o warunkach stałej współpracy a audyty będziemy przeprowadzali regularnie. Sprawdzimy zakres ryzyka zawodowego pracowników, ochrony indywidualnej jak i wszystkich aspektów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Co będziemy sprawdzać?

Audyty bhp prowadzimy bardzo szczegółowo, w zależności od zakresu kontroli sprawdzamy różne kwestie zakresu ochrony bezpieczeństwa miejsca pracy. Poniżej niektóre aspekty poruszane w trakcie „audytu zerowego”.

Lista dokumentów

Dokumenty do audytu BHP:

 • teczki osobowe,
 • karty szkolenia wstępnego,
 • zaświadczenia ze szkoleń okresowych,
 • oświadczenia o zapoznaniu z ryzykiem zawodowym,
 • badania lekarskie,
 • orzeczenia oraz skierowania ,
 • programy szkoleń bhp,
 • ocena ryzyka,
 • instrukcje bhp,
 • rejestry wypadków, dokumentacje powypadkowe i karty statystyczne oraz polecenia powypadkowe,
 • Regulamin Pracy, System Zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy ( jeżeli jest )
 • pomieszczenia pracy (przegląd stanowisk pracy, apteczek, urządzeń ppoż., pomieszczenia higieniczno-sanitarne, maszyny i urządzenia, magazynki)
 • dokumenty budynkowe u Zarządcy Nieruchomości (przegląd budowlany, instalacji elektrycznej, odgromowej, UDT wind, przegląd wentylacji, pomiary oświetlenia, IBP, ewakuacja próbna, przegląd gaśnic i hydrantów)

 

Audyty BHP  – dlaczego warto?

Rozpoczęcie stałej współpracy

Masz wątpliwości? Nie wiesz czy jest potrzeba przeprowadzenia audytu w Twojej firmie? Nie wiesz ile to będzie kosztować i chciałbyś poznać szczegóły oraz naszej usługi? Zadzwoń lub napisz do nas! Możesz też zostawić swój numer klikając na słuchawkę po prawej stronie a oddzwonimy w dogodnym dla Ciebie terminie.

Oprócz audytu z bezpieczeństwa i higieny pracy wykonujemy również audyt ppoż jak i świadczymy usługi z zakresu szkoleń z pierwszej pomocy. Audyt BHP warto wykonać też z uwagi na stosowane środki ochrony indywidualnej pracowników oraz ryzyka zawodowego na określonych stanowiskach pracy.

 

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

 

Kontakt - obsługujemy firmy z całej Polski

BHP, PPOŻ - biuro:

tel./fax (22) 610-02-83
tel. (22) 610-05-26
tel. kom.: +48 509 115 555
E-mail: biuro@pulsarbhp.pl

 

Ochrona środowiska, BDO, KOBIZE:

Telefon: +48 797-696-495
E-mail: p.palmowska@pulsarbhp.pl

 

Siedziba firmy

PULSAR BHP
ul. Kosmatki 8​
03-982 Warszawa