Szkolenia

BHP

Każdy Pracodawca musi odbyć szkolenie bhp. Podstawowym obowiązkiem wynikającym z Kodeksu Pracy jest przeszkolenie pracowników z zakresu bhp przed podjęciem pracy i prowadzenie okresowych szkoleń w tym zakresie. Realizujemy ten obowiązek w sposób ciekawy, terminowy i profesjonalny.

Szkolenia BHP

Szkolenia BHP to nie tylko przestrzeganie przepisów, ale przede wszystkim dbałość o ludzi i budowanie kultury bezpieczeństwa w miejscu pracy. W dobie dynamicznych zmian technologicznych oraz rosnących wymagań rynkowych, profesjonalne i nowoczesne podejście do edukacji w tej dziedzinie jest kluczem do sukcesu. Oto, co wyróżnia nasze szkolenia BHP na tle innych:

 

1. Pełen Outsourcing Szkoleń BHP

Nie tylko oferujemy szeroki zakres szkoleń BHP, ale także pilnujemy ich terminowości, organizacji oraz dbamy o prawidłowy obieg dokumentacji szkoleniowej. Współpracując z nami, możesz być pewien, że cały proces edukacyjny będzie prowadzony profesjonalnie i terminowo.

 

2. Unikatowa Organizacja Pracy

Dzięki naszej odmiennej od konkurencji strukturze, zapewniamy równomierną jakość usług na terenie całej Polski. Nasza centralna koordynacja gwarantuje jednorodność w realizacji zadań, a specjalistyczne działy, takie jak Dział Szkoleń, zapewniają najwyższy standard obsługi.

 

3. Mistrzowie Wielomiejskiej Obsługi

Specjalizujemy się w obsłudze firm z wieloma oddziałami w całej Polsce oraz wysoką fluktuacją pracowników. Dzięki temu, oferujemy spersonalizowane rozwiązania, które gwarantują skuteczną organizację procesu szkoleń i obiegu dokumentacji.

 

4. Nowoczesne Narzędzia Edukacyjne

Nasze interaktywne prezentacje szkoleniowe są tworzone z myślą o maksymalnym zaangażowaniu uczestnika. Wykorzystując technologię PowerPoint Zoom oraz współpracując z najlepszymi grafikami w kraju, tworzymy materiały edukacyjne na najwyższym poziomie.

 

5. Doradztwo na Najwyższym Poziomie

Nie jesteśmy tylko dostawcą szkoleń. Jesteśmy partnerem, który doradza i pomaga w kształtowaniu kultury bezpieczeństwa w Twojej firmie. Wybierając nas, wybierasz produkt premium, dopasowany do indywidualnych potrzeb Twojej organizacji.

 

6. Szeroka Gama Metod Szkoleniowych

Dostosowujemy się do potrzeb klienta oferując szkolenia stacjonarne, wideokonferencyjne oraz poprzez platformę e-learningową. Elastyczność w metodach nauczania pozwala nam na skuteczne przekazywanie wiedzy, niezależnie od sytuacji.

Sprawdź również naszą ofertę szkoleń wideokonferencyjnych oraz szkoleń e-learningowych.

 

Szkolenie wstępne

Szkolenie WSTĘPNE dla wszystkich osób, które rozpoczynają pracę w danym zakładzie pracy

Szkolenie jest przeznaczone dla wszystkich odób, które rozpoczynają prace w danym zakładzie pracy.

Szkolenie okresowe

Szkolenie OKRESOWE dla pracowników administracyjno-biurowych

Szkolenie okresowe pracowników adnimistracyjno-biurowych, w tym zatrudnionych przy obsłudze monitorów ekranowch, a także pracowników placówek służby zdrowia, szkół i innych…

Szkolenie okresowe

Szkolenie OKRESOWE dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami

Pracodawcy, w tym osoby kierujące przedsiębiorstwami państowywmi, spółkami, zakładami prywatnymi, urzędami, spółdzielniami oraz inne osoby kierujące pracownikami.

Szkolenie okresowe

Szkolenie OKRESOWE dla pracowników na stanowiskach robotniczych

Szkolenie przeznaczone jest dla osób zatrudnionych na stanowikach robotniczych.

Szkolenie okresowe

Szkolenie OKRESOWE dla pracowników na stanowiskach inżynieryjno-technicznych

Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników inżynieryjno-technicznych zakładów pracy, w szczególności projektantów, kontruktorów, technologów, organizatorów produkcji.

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

 

Kontakt - obsługujemy firmy z całej Polski

BHP, PPOŻ - biuro:

tel./fax (22) 610-02-83
tel. (22) 610-05-26
tel. kom.: +48 509 115 555
E-mail: biuro@pulsarbhp.pl

 

Ochrona środowiska, BDO, KOBIZE:

Telefon: +48 797-696-495
E-mail: p.palmowska@pulsarbhp.pl

 

Siedziba firmy

PULSAR BHP
ul. Kosmatki 8​
03-982 Warszawa