Szkolenia szyte na miarę

Indywidualne podejście na miarę wszelkich potrzeb

W dobie tak szybko zachodzących zmian, nagłych, pilnych potrzeb, lub trudnej selekcji obszernego rynku szkoleniowego – wprowadzamy szkolenia “szyte na miarę” każdych potrzeb.

SZKOLENIA “SZYTE NA MIARĘ”

Dlaczego Wybrać Nasze Szkolenia „Szyte na miarę”?

 

 

1. Indywidualne podejście

Wystarczy nam krótki opis specyfiki Państwa firmy i ewentualne wskazanie obszarów, w których dostrzegają Państwo braki, trudności lub wręcz odwrotnie – czyli szanse rozwoju.

Doradzimy tematycznie, dobierzemy specjalistów, szkolenia i programy rozwojowe dedykowane do Państwa indywidualnych potrzeb. „Uszyjemy” produkt idealnie wpisujący się w bieżące potrzeby.

 

2. Elastyczność

Zorganizujemy szkolenia zarówno zamknięte ofertowane wyłącznie dla Państwa pracowników jak i te otwarte, na które mogą dołączać pojedyncze osoby;

stacjonarnie, zdalnie, na platformie; projekty krótkie i te trwające latami;

Szkolenia na terenie całego kraju, różnorodne tematycznie. Nie boimy się wyzwań! Elastyczność w metodach nauczania pozwala nam na skuteczne przekazywanie wiedzy, niezależnie od sytuacji.

 

3. Kompleksowość

Zajmiemy się całym procesem. Od doboru zakresów, specjalistów czy miejsc po koordynację, obieg dokumentów, badanie satysfakcji itp. Oferujemy kompleksową usługę na każdym etapie i w najwyższym standardzie obsługi, tak aby maksymalnie odciążyć Państwa z prawdopodobnego natłoku obowiązków czy stresów.

 

4. W każdej sytuacji

Oferujemy pomoc niezależnie od okoliczności.

Bez znaczenia czy potrzebują Państwo usługi z przyczyn chwilowych trudności, natłoku obowiązków/ informacji, trudności w nadążeniu za szybko zmieniającymi się trendami czy właśnie w związku z intensywnym rozwojem, otwieraniem kolejnych oddziałów, czy np. chęcią nagrodzenia zasłużonych pracowników – będziemy z Państwem i dla Państwa! 

5. Na każdą kieszeń

W związku z indywidualnym podejściem, oferujemy oczywiście także indywidulane podejście do ceny. Postaramy się dobrać wszelkie zasoby tak, aby “wstrzelić się” w Państwa budżetowe możliwości czy założenia.

 

6. Maksymalnie praktyczne

Produkt wyróżniający się na tle wielu oklepanych czy nudnych szkoleń; z myślą o maksymalnym zaangażowaniu uczestnika i wiedzy praktycznej.

 

7. Doświadczenie i wsparcie Specjalistów

Z nami nie jesteście Państwo sami. Nasz zespół specjalistów służy pomocą na każdym etapie organizacji szkolenia, zapewniając wsparcie merytoryczne i techniczne.

 

Dołącz do nas! Nie czekaj, przekształć szkolenia swojej firmy w nowoczesne doświadczenie edukacyjne, które z pewnością przyniesie korzyści zarówno pracownikom, jak i całej organizacji.

Sprawdź również naszą pozostałą ofertę.

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

 

Kontakt - obsługujemy firmy z całej Polski

Ochrona środowiska, BDO, KOBIZE:

Telefon: +48 797-696-495
E-mail: p.palmowska@pulsarbhp.pl

 

BHP, PPOŻ - biuro:

tel./fax (22) 610-02-83
tel. (22) 610-05-26
tel. kom.: +48 509 115 555
E-mail: biuro@pulsarbhp.pl

 

Siedziba firmy

PULSAR BHP
ul. Kosmatki 8​
03-982 Warszawa