Obsługa BHP Białystok – kompleksowy outsourcing BHP Białystok

Powierz nam obsługę bhp swojej firmy– zyskaj spokój ducha!

Zajmujemy się bezpieczeństwem i higieną pracy od 2005 roku. Jedną z podstawowych usług jakie oferujemy jest kompleksowa obsługa firm w zakresie służby BHP. Pulsar BHP – outsourcing BHP Białystok

Pełny Outsourcing BHP Białystok – Zadbamy o bezpieczeństwo w Twojej firmie

Obsługa BHP dla firm z Białystok

Oferujemy pełne przejęcie wszystkich spraw związanych z bhp. To my będziemy martwić się o to, aby w Twojej firmie wszystko, co konieczne było spełnione pod względem bhp. Wykraczamy też poza polskie przepisy wdrażając u naszych klientów rozwiązania i dobre praktyki z największych korporacji międzynarodowych, gdzie bezpieczeństwo jest zawsze priorytetem. Dbamy o bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i ochronę pracodawców oraz osób zarządzających.

Doświadczenie w obsłudze BHP firm

Obsługujemy na stałe duże firmy i korporacje, które obejmują swoim zasięgiem całą Polskę oraz zatrudniają nawet kilka tysięcy pracowników. Organizujemy i przeprowadzamy szkolenia nawet w kilkudziesięciu miejscach jednocześnie na terenie całej Polski.

Pełny outsourcing BHP Białystok – Zadowoleni klienci

Nasi klienci są zadowoleni z najwyższej jakości obsługi o czym świadczą długoletnie kontrakty oraz referencje, które są udostępnione na naszej stronie internetowej. Zawsze jesteśmy elastyczni i aktywnie wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta.

Usługi BHP Białystok – Wzorowa organizacja

Mamy świetną organizację pracy i procedury zarządzania zadaniami dla poszczególnych firm. Wszystkie dokumenty opracowane przez naszych specjalistów są dostępne w wersji elektronicznej i są archiwizowane.

Outsourcing BHP Białystok na najwyższym poziomie

Pilnujemy terminowości szkoleń, śledzimy przepisy i zawsze jesteśmy pomocni w sytuacjach nagłych jak kontrola PIP czy wypadek pracownika. Z nami nie musisz się bać o szeroko pojęte bezpieczeństwo.

Usługi BHP Białystok

PULSAR BHP oferuje outsourcing BHP Białystok. Zajmiemy się wszystkim z zakresu BHP w Twojej firmie.

Świadczymy szeroki wachlarz usług dostosowanych do potrzeb Twojej firmy. Usługi te obejmują bezpieczeństwo i higienę pracy, ochronę przeciwpożarową, zarządzanie środowiskiem, ocenę i zarządzanie ryzykiem, planowanie reagowania kryzysowego i wiele innych.

PULSAR od ponad 20 lat z dużym sukcesem świadczy usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Zatrudniamy ponad 300 pracowników, którzy są specjalistami w tej dziedzinie.

PULSAR BHP oferuje outsourcing BHP Białystok. Zajmiemy się wszystkim z zakresu BHP w Twojej firmie.

Oferujemy szeroki zakres usług, od doradztwa i szkoleń po inspekcje i audyty. Naszym celem jest pomoc w osiągnięciu zgodności z ustawą o bezpieczeństwie i higienie pracy, a także różnymi innymi przepisami.

PULSAR BHP świadczy usługi outsourcingu usług BHP w Białymstoku dla firm potrzebujących pomocy w spełnieniu wymagań BHP. Oferujemy szeroki zakres usług, od doradztwa i szkoleń po inspekcje i audyty. Naszym celem jest pomoc w osiągnięciu zgodności z ustawą o bezpieczeństwie i higienie pracy, a także różnymi innymi przepisami.

PULSAR BHP jest wiodącym dostawcą usług BHP w regionie. Oferujemy outsourcing wszelkiego rodzaju usług BHP w Białymstoku.

PULSAR BHP oferuje wyjątkowe usługi BHP dla firm w regionie. Świadczymy te usługi od ponad 15 lat i byliśmy częścią wielu udanych projektów.

Zależy nam na oferowaniu naszym klientom najwyższej jakości rozwiązań BHP, niezależnie od ich wielkości czy branży.

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

 

Kontakt - obsługujemy firmy z całej Polski

Ochrona środowiska, BDO, KOBIZE:

Telefon: +48 797-696-495
E-mail: p.palmowska@pulsarbhp.pl

 

BHP, PPOŻ - biuro:

tel./fax (22) 610-02-83
tel. (22) 610-05-26
tel. kom.: +48 509 115 555
E-mail: biuro@pulsarbhp.pl

 

Siedziba firmy

PULSAR BHP
ul. Kosmatki 8​
03-982 Warszawa