Obsługa BHP Gdańsk – kompleksowy outsourcing BHP Gdańsk

Powierz nam obsługę bhp swojej firmy– zyskaj spokój ducha!

Zajmujemy się bezpieczeństwem i higieną pracy od 2005 roku. Jedną z podstawowych usług jakie oferujemy jest kompleksowa obsługa firm w zakresie służby BHP. Pulsar BHP – outsourcing BHP Gdańsk

Pełny Outsourcing BHP Gdańsk – Zadbamy o bezpieczeństwo w Twojej firmie

Obsługa BHP dla firm z Gdańska

Oferujemy pełne przejęcie wszystkich spraw związanych z bhp. To my będziemy martwić się o to, aby w Twojej firmie wszystko, co konieczne było spełnione pod względem bhp. Wykraczamy też poza polskie przepisy wdrażając u naszych klientów rozwiązania i dobre praktyki z największych korporacji międzynarodowych, gdzie bezpieczeństwo jest zawsze priorytetem. Dbamy o bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i ochronę pracodawców oraz osób zarządzających.

Doświadczenie w obsłudze BHP firm

Obsługujemy na stałe duże firmy i korporacje, które obejmują swoim zasięgiem całą Polskę oraz zatrudniają nawet kilka tysięcy pracowników. Organizujemy i przeprowadzamy szkolenia nawet w kilkudziesięciu miejscach jednocześnie na terenie całej Polski.

Pełny outsourcing BHP Gdańsk – Zadowoleni klienci

Nasi klienci są zadowoleni z najwyższej jakości obsługi o czym świadczą długoletnie kontrakty oraz referencje, które są udostępnione na naszej stronie internetowej. Zawsze jesteśmy elastyczni i aktywnie wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta.

Usługi BHP Gdańsk – Wzorowa organizacja

Mamy świetną organizację pracy i procedury zarządzania zadaniami dla poszczególnych firm. Wszystkie dokumenty opracowane przez naszych specjalistów są dostępne w wersji elektronicznej i są archiwizowane.

Outsourcing BHP Gdańsk na najwyższym poziomie

Pilnujemy terminowości szkoleń, śledzimy przepisy i zawsze jesteśmy pomocni w sytuacjach nagłych jak kontrola PIP czy wypadek pracownika. Z nami nie musisz się bać o szeroko pojęte bezpieczeństwo.

Usługi BHP Gdańsk

BHP Gdańsk to wiodąca firma w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Oferują outsourcing swoich usług firmom, które potrzebują pomocy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

PULSAR BHP oferuje outsourcing BHP Gdańsk. Zajmiemy się wszystkim z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy dla Twojej firmy. Posiadamy zespół specjalistów, którzy zadbają o przestrzeganie wszystkich przepisów, monitorują środowisko, zapewniają szkolenia dla pracowników itp.

PULSAR BHP oferuje outsourcing usług BHP Gdańsk firmom, które potrzebują pomocy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Mają zespół specjalistów, którzy zadbają o przestrzeganie wszystkich przepisów, monitorują środowisko, zapewniają szkolenia dla pracowników itp.

Naszym celem jest pomoc firmom w skupieniu się na ich podstawowej działalności, a my dbamy o ich bezpieczeństwo i higienę pracy.

W PULSAR BHP oferujemy pełen zakres usług BHP dla firm, które chcą skoncentrować się na swojej podstawowej działalności bez martwienia się o kwestie BHP. Nasz zespół świadczy szeroki zakres usług, od oceny ryzyka po szkolenia i inspekcje. Możemy również dostarczyć Ci cały niezbędny sprzęt na potrzeby Twojej firmy.

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

 

Kontakt - obsługujemy firmy z całej Polski

BHP, PPOŻ - biuro:

tel./fax (22) 610-02-83
tel. (22) 610-05-26
tel. kom.: +48 509 115 555
E-mail: biuro@pulsarbhp.pl

 

Ochrona środowiska, BDO, KOBIZE:

Telefon: +48 797-696-495
E-mail: p.palmowska@pulsarbhp.pl

 

Siedziba firmy

PULSAR BHP
ul. Kosmatki 8​
03-982 Warszawa