Obsługa BHP Łódź – kompleksowy outsourcing BHP Łódź

Powierz nam obsługę bhp swojej firmy – zyskaj spokój ducha!

Zajmujemy się bezpieczeństwem i higieną pracy od 2005 roku. Jedną z podstawowych usług jakie oferujemy jest kompleksowa obsługa firm w zakresie służby BHP. Pulsar BHP – outsourcing BHP Łódź

Pełny Outsourcing BHP Łódź – Zadbamy o bezpieczeństwo w Twojej firmie

Obsługa BHP dla firm z Łodzi

Oferujemy pełne przejęcie wszystkich spraw związanych z bhp. To my będziemy martwić się o to, aby w Twojej firmie wszystko, co konieczne było spełnione pod względem bhp. Wykraczamy też poza polskie przepisy wdrażając u naszych klientów rozwiązania i dobre praktyki z największych korporacji międzynarodowych, gdzie bezpieczeństwo jest zawsze priorytetem. Dbamy o bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i ochronę pracodawców oraz osób zarządzających.

Doświadczenie w obsłudze BHP firm

Obsługujemy na stałe duże firmy i korporacje, które obejmują swoim zasięgiem całą Polskę oraz zatrudniają nawet kilka tysięcy pracowników. Organizujemy i przeprowadzamy szkolenia nawet w kilkudziesięciu miejscach jednocześnie na terenie całej Polski.

Pełny outsourcing BHP Łódź – Zadowoleni klienci

Nasi klienci są zadowoleni z najwyższej jakości obsługi o czym świadczą długoletnie kontrakty oraz referencje, które są udostępnione na naszej stronie internetowej. Zawsze jesteśmy elastyczni i aktywnie wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta.

Usługi BHP Łódź – Wzorowa organizacja

Mamy świetną organizację pracy i procedury zarządzania zadaniami dla poszczególnych firm. Wszystkie dokumenty opracowane przez naszych specjalistów są dostępne w wersji elektronicznej i są archiwizowane.

Outsourcing BHP Łódź na najwyższym poziomie

Pilnujemy terminowości szkoleń, śledzimy przepisy i zawsze jesteśmy pomocni w sytuacjach nagłych jak kontrola PIP czy wypadek pracownika. Z nami nie musisz się bać o szeroko pojęte bezpieczeństwo.

Usługi BHP Łódź

PULSAR BHP to firma oferująca outsourcing BHP Łódź. Zajmiemy się wszystkim z zakresu BHP w Twojej firmie.

Świadczymy usługi w zakresie: – Zarządzania Bezpieczeństwem; – Konsultacje w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy; – Programy zapobiegania urazom zawodowym; – Ocena, eliminacja i kontrola ryzyka; – Szkolenia, seminaria i warsztaty.

PULSAR BHP zadba o wszystko w zakresie BHP. Nasi specjaliści są przeszkoleni w wielu aspektach przepisów BHP, takich jak najnowsze dostępne normy branżowe, przepisy dotyczące substancji niebezpiecznych, przepisy dotyczące pyłów palnych oraz techniczne podstawy oceny ryzyka. Dostarczą Ci wszelką niezbędną dokumentację, aby upewnić się, że Twoja firma spełnia normy BHP.

Robimy to od ponad 10 lat i mamy duże doświadczenie, więc możesz być pewien, że jesteśmy dla Ciebie odpowiednim partnerem.

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

 

Kontakt - obsługujemy firmy z całej Polski

Ochrona środowiska, BDO, KOBIZE:

Telefon: +48 797-696-495
E-mail: p.palmowska@pulsarbhp.pl

 

BHP, PPOŻ - biuro:

tel./fax (22) 610-02-83
tel. (22) 610-05-26
tel. kom.: +48 509 115 555
E-mail: biuro@pulsarbhp.pl

 

Siedziba firmy

PULSAR BHP
ul. Kosmatki 8​
03-982 Warszawa