Obsługa BHP Lublin – kompleksowy outsourcing BHP Lublin

Powierz nam obsługę bhp swojej firmy– zyskaj spokój ducha!

Zajmujemy się bezpieczeństwem i higieną pracy od 2005 roku. Jedną z podstawowych usług jakie oferujemy jest kompleksowa obsługa firm w zakresie służby BHP. Pulsar BHP – outsourcing BHP Lublin

Pełny Outsourcing BHP Lublin – Zadbamy o bezpieczeństwo w Twojej firmie

Obsługa BHP dla firm z Lublin

Oferujemy pełne przejęcie wszystkich spraw związanych z bhp. To my będziemy martwić się o to, aby w Twojej firmie wszystko, co konieczne było spełnione pod względem bhp. Wykraczamy też poza polskie przepisy wdrażając u naszych klientów rozwiązania i dobre praktyki z największych korporacji międzynarodowych, gdzie bezpieczeństwo jest zawsze priorytetem. Dbamy o bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i ochronę pracodawców oraz osób zarządzających.

Doświadczenie w obsłudze BHP firm

Obsługujemy na stałe duże firmy i korporacje, które obejmują swoim zasięgiem całą Polskę oraz zatrudniają nawet kilka tysięcy pracowników. Organizujemy i przeprowadzamy szkolenia nawet w kilkudziesięciu miejscach jednocześnie na terenie całej Polski.

Pełny outsourcing BHP Lublin – Zadowoleni klienci

Nasi klienci są zadowoleni z najwyższej jakości obsługi o czym świadczą długoletnie kontrakty oraz referencje, które są udostępnione na naszej stronie internetowej. Zawsze jesteśmy elastyczni i aktywnie wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta.

Usługi BHP Lublin – Wzorowa organizacja

Mamy świetną organizację pracy i procedury zarządzania zadaniami dla poszczególnych firm. Wszystkie dokumenty opracowane przez naszych specjalistów są dostępne w wersji elektronicznej i są archiwizowane.

Outsourcing BHP Lublin na najwyższym poziomie

Pilnujemy terminowości szkoleń, śledzimy przepisy i zawsze jesteśmy pomocni w sytuacjach nagłych jak kontrola PIP czy wypadek pracownika. Z nami nie musisz się bać o szeroko pojęte bezpieczeństwo.

Usługi BHP Lublin

PULSAR BHP oferuje szeroki zakres usług BHP Lublin. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci we wszystkim z zakresu BHP w Twojej firmie.

Jesteśmy polską firmą świadczącą usługi BHP Lublin. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Świadczymy usługi BHP Lublin firmom, które muszą przestrzegać przepisów prawa w Polsce. Możemy nawet pomóc naszym klientom we wsparciu BHP Lublin i zlecić nam ich BHP Lublin.

Specjalizujemy się w outsourcingu BHP Lublin dla firm dowolnej wielkości. Zajmiemy się wszystkim w zakresie BHP w Twojej firmie: od okresowych przeglądów po analizę lokalizacji, od oceny ryzyka po badanie wypadków.

Dla firm, które potrzebują pomocy w zarządzaniu procesami BHP, ale nie mają środków na zatrudnienie etatowych pracowników lub przeszkolenie własnych pracowników, oferujemy Lublin Wsparcie BHP. Zapewnimy Twoim pracownikom wszelkie niezbędne szkolenia, aby byli w pełni zgodni z przepisami, zanim zaczniesz zlecać nam zarządzanie BHP.

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

 

Kontakt - obsługujemy firmy z całej Polski

BHP, PPOŻ - biuro:

tel./fax (22) 610-02-83
tel. (22) 610-05-26
tel. kom.: +48 509 115 555
E-mail: biuro@pulsarbhp.pl

 

Ochrona środowiska, BDO, KOBIZE:

Telefon: +48 797-696-495
E-mail: p.palmowska@pulsarbhp.pl

 

Siedziba firmy

PULSAR BHP
ul. Kosmatki 8​
03-982 Warszawa