Obsługa BHP Wrocław – kompleksowy outsourcing BHP Wrocław

Powierz nam obsługę bhp swojej firmy– zyskaj spokój ducha!

Zajmujemy się bezpieczeństwem i higieną pracy od 2005 roku. Jedną z podstawowych usług jakie oferujemy jest kompleksowa obsługa firm w zakresie służby BHP. Pulsar BHP – outsourcing BHP Wrocław

Pełny Outsourcing BHP Wrocław – Zadbamy o bezpieczeństwo w Twojej firmie

Obsługa BHP dla firm z Wrocław

Oferujemy pełne przejęcie wszystkich spraw związanych z bhp. To my będziemy martwić się o to, aby w Twojej firmie wszystko, co konieczne było spełnione pod względem bhp. Wykraczamy też poza polskie przepisy wdrażając u naszych klientów rozwiązania i dobre praktyki z największych korporacji międzynarodowych, gdzie bezpieczeństwo jest zawsze priorytetem. Dbamy o bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i ochronę pracodawców oraz osób zarządzających.

Doświadczenie w obsłudze BHP firm

Obsługujemy na stałe duże firmy i korporacje, które obejmują swoim zasięgiem całą Polskę oraz zatrudniają nawet kilka tysięcy pracowników. Organizujemy i przeprowadzamy szkolenia nawet w kilkudziesięciu miejscach jednocześnie na terenie całej Polski.

Pełny outsourcing BHP Wrocław – Zadowoleni klienci

Nasi klienci są zadowoleni z najwyższej jakości obsługi o czym świadczą długoletnie kontrakty oraz referencje, które są udostępnione na naszej stronie internetowej. Zawsze jesteśmy elastyczni i aktywnie wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta.

Usługi BHP Wrocław – Wzorowa organizacja

Mamy świetną organizację pracy i procedury zarządzania zadaniami dla poszczególnych firm. Wszystkie dokumenty opracowane przez naszych specjalistów są dostępne w wersji elektronicznej i są archiwizowane.

Outsourcing BHP Wrocław na najwyższym poziomie

Pilnujemy terminowości szkoleń, śledzimy przepisy i zawsze jesteśmy pomocni w sytuacjach nagłych jak kontrola PIP czy wypadek pracownika. Z nami nie musisz się bać o szeroko pojęte bezpieczeństwo.

Usługi BHP Wrocław

PULSAR BHP oferuje szeroki zakres usług z zakresu BHP. Możemy zająć się wszystkim, od konsultacji po szkolenia i wszystko pomiędzy.

Specjalizujemy się w dziedzinie BHP. Oznacza to, że wiemy wszystko, co trzeba wiedzieć o prawodawstwie, normach, przepisach i wszystkim innym, co jest związane z tym tematem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu rozwiązań dla firm, które chcą usprawnić swój system zarządzania BHP.

Naszym klientom oferujemy szeroki zakres usług, od doradztwa po realizację i zarządzanie. Nasi konsultanci są certyfikowani i posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu możesz mieć pewność, że zapewnimy Ci najlepszą możliwą obsługę.

Współpracujemy z różnymi sektorami, m.in. budownictwem, produkcją motoryzacyjną, zakładami przetwórstwa spożywczego czy firmami przemysłowymi. Współpracowaliśmy również z różnymi organizacjami

Jako firma chcesz oferować swoim klientom najlepsze usługi i produkty. Czasami jednak ze względu na wydajność trzeba zlecić wykonanie pewnych zadań.

PULSAR BHP oferuje outsourcing BHP Wrocław. Zajmiemy się wszystkim z zakresu BHP w Twojej firmie. Niezależnie od tego, czy jest to nowy projekt, czy już istniejący, który wymaga większej uwagi, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci we wszystkich Twoich potrzebach.

Nasz zespół ekspertów zadba o to, aby Twoje miejsce pracy było bezpieczne zarówno dla pracowników, jak i gości.

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

 

Kontakt - obsługujemy firmy z całej Polski

Ochrona środowiska, BDO, KOBIZE:

Telefon: +48 797-696-495
E-mail: p.palmowska@pulsarbhp.pl

 

BHP, PPOŻ - biuro:

tel./fax (22) 610-02-83
tel. (22) 610-05-26
tel. kom.: +48 509 115 555
E-mail: biuro@pulsarbhp.pl

 

Siedziba firmy

PULSAR BHP
ul. Kosmatki 8​
03-982 Warszawa